ZOMERCOMPETITIE

Missie

Corporate Sport Events verbindt zakelijk Nederland op een informele wijze door middel van sport, professioneel netwerken en entertainment. Niet voor niets hanteren wij met trots het motto “Meer dan alleen sport!”. Ons doel is om sport op een laagdrempelige manier te koppelen aan informeel netwerken en gezelligheid voor collega’s. Corporate Sports Events is het bedrijf dat de zakelijke competities Lentecompetitie, Zomercompetitie en Herfstcompetitie bedrijfshockey en bedrijfsvoetbal organiseert.

Visie

Sporten is gezond en sporten met collega’s beïnvloedt op een positieve manier de gezondheid van werknemers; zowel fysiek als mentaal. Teams uit een professionele doelgroep zorgen voor een andere sfeer zowel op als naast het veld dan een reguliere competitie. Daarom gebruiken we sport als de ‘kapstok’ in onze core business en hangen we daaromheen een tal van activiteiten. De algemene sfeer en setting (mede door de activiteiten zoals de pubquiz, proeverijen, BBQ en groot eindfeest) zorgen voor informeel netwerken en onze interactieve website ondersteunen professionele ontwikkeling.

Geschiedenis

De Zomercompetitie begon in 2007 als eenmalig voetbalevenement met teams van bedrijven uit het financiële hart van Amsterdam: AFC op de Zuidas.De eerste deelnemers waren o.a. Kennedy van der Laan, Stibbe, ING en Kempen & Co. In eerste instantie was het evenement niet bedoeld als een jaarlijks terugkerende voetbalcompetitie voor bedrijven. Echter, het enthousiasme van de bedrijven en de vraag om het nogmaals te doen bleek zo groot, dat de Zomercompetitie sindsdien is gegroeid naar 2 sporten (bedrijfsvoetbal & bedrijfshockey), tijdens 3 seizoenen (de Lente-, Zomer- en Herfstcompetitie), in 5 steden (Amsterdam (2007), Den Haag (2019), Eindhoven (2019), Rotterdam (2017) en Utrecht (2016)) met zo’n 300 deelnemende teams!

TEAM

Maarten Tuininga
Owner & overall organisation
info@zomercompetitie.com // 06-38824408

Myrthe de Haas
Women Only, Football Eindhoven & Marketing Associate
myrthe@zomercompetitie.com // 06-57807942

Philippine Wouters
Marketing, Sales & overall organisation
philippine@zomercompetitie.com // 06-43208333

Antoine Schijf
Hockey Concepts
antoine@zomercompetitie.com

City Managers

Amsterdam

Hockey
Pinoké
Jan Tooroplaan 46, 1182 AE Amstelveen
contact: amsterdam.hockey@zomercompetitie.com
Football & Women Only
AFC
De Boelelaan 50, 1082 LR Amsterdam
contact: amsterdam.voetbal@zomercompetitie.com | womenonly@zomercompetitie.com

Eindhoven

Hockey
Hockeyclub Oranje Rood
Charles Roelslaan 7A, 5644 HX Eindhoven
contact: eindhoven.hockey@zomercompetitie.com
Football
RPC/Oranje Rood
Aalsterweg 314, 5644 RL Eindhoven
contact: eindhoven.voetbal@zomercompetitie.com

Rotterdam

Hockey
HV Victoria
Kralingseweg 226, 3062 CG Rotterdam
contact: rotterdam.hockey@zomercompetitie.com
Football
S.B.V. Excelsior
Honingerdijk 110, 3062 NX Rotterdam
contact: rotterdam.voetbal@zomercompetitie.com

Den Haag

Hockey
hdm
Theo Mann-Bouwmeesterlaan 205, 2597 HM Den Haag
contact: denhaag.hockey@zomercompetitie.com

Utrecht

Hockey & Voetbal
Kampong
Laan van Maarschalkerweerd 14, 3585 LJ Utrecht
contact: utrecht.hockey@zomercompetitie.com | utrecht.voetbal@zomercompetitie.com